Březen 2014

Kids Choice Awards (Show)

30. března 2014 v 13:50 | jane |  Appearences 2014
A teďka tady mám fotky přímo z pódia,kde Sel přebírala cenu za NEJLEPŠÍ ŽENSKOU ZPĚVAČKU :) Bylo na ní vidět že byla hrozně šťastná <3 Jsem na ni vážně hrdá :) *_*
Video najdete TADY -pardon,jinačí jsem nenašla :/
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostKOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

Kids Choice Awards (Backstage & Audience)

30. března 2014 v 13:38 | jane |  Appearences 2014
Jak všichni určitě víte tak včera -dneska ve 2 ráno- se konal Kids Choice Awards,kterého se Selena zúčastnila. Sel byla nominovaná za NEJLEPŠÍ ŽENSKOU ZPĚVAČKU. Sel tuhle cenu vyhrála už pětkrát!:) Jsem na ni strašně pyšná! *_* U dalšího článku,vám přidám i děkovnou řeč a převzetí ceny.<3
btw. Selena vypadala vážně nádherně. U jedné fotky,můžete krásně vidět jak byla nalíčená! :) A ty vlasy <3
image host image host image host image host image host image host image host image host
KOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

In Los Angeles - March 27

29. března 2014 v 12:26 | jane |  Candids 2014
Sel v LA když chodila po obchodech *_* Nevím jak dneska budu aktivní,protože se naší fence narodilo 8 štěňat :D
image host image host image host image host image host image host image hostKOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

On WE DAY- speech

27. března 2014 v 17:39 | jane |  Appearences 2014
,,Doufám že je v pořádku,že jsem využil této příležitosti a opravdu strávit čas s vámi a říct vám něco málo o mém příběhu. Nejsem aktivista,nezměnila jsem svět,nebo vedla kampaň. Jsem tu jen abych vám řekla mojí cestu,takže doufám že si z toho něco vezmete,protože se mi nelíbí když jsem upřímná s -tohle je pravda- Nelíbí se mi když jsem upřímná k tisku a v rozhovorech. Líbí se mi být upřímná,přímo. Což je každý z vás. Protože mám pocit že můžu,a já chci začít se základy. Takže je mi 21 a moje máma mě měla když jí bylo 16 v Grand Prairie v Texasu a pracovala na čtyřech pracovních místech a zcela věnovala svůj život do tvorby mého lepšího života. Takže pro mě to je definice silné ženy a strašně moc ji miluju,protože to ona mě toho tolik naučila. Já hraji celý svůj život a jsem známá od té doby,kdy jsem byla v Barneym -víte,fialový dinosaurus bývala jsem na něm zavěšená?. Když mi bylo sedm chtěla jsem být herečkou a žít svůj sen a když jsem byla v jedenácti na castingu,tak mi řekli že nejsem dost dobrá na to abych zvládla vlastní show. Jsem si jistá že každý z vás jednou slyšel,že nedokážete to co chcete,že nejste dost dobří,nemáte tolik lidí co by vás podporovaly. A když jste se dozvěděli všechny tyto věci,když je to co chcete z hloubi své duše dělat,chcete být součástí něčeho velkého. Chceš udělat něco velkého a drtí tě když se ti lidé snaží říct že nejsi dost dobrý. A to skoro udělali mě,ale byla tam moje máma,vedle mě a silnější než kdy jindy. A ona řekla,že nejduležitější je věřit v sám sebe,pokud chceš dělat něco co miluješ...Měla bych to udělat,protože to miluju a věřím že to zvládnu. Takže ona mi řekla abych šla dál, a naučila mě nastavit druhou tvář a nechat kritiky kritiky a jen důvěřovat v sám sebe. Vy mě inspirujete,abych byla lepší. Měli bychom se inspirovat navzájem,lépe.
Jsem obklopena lidmi,kteří mají za úkol mě řídit. Někteří z nich mají a jiní nemají. Oni mě tlačí. K dispozici je tak velký tlak. Musíš být sexy,roztomilá,musíš být milá,musíš mít všechny tyto věci. Říkají mi co nosit,jak vypadat,co bych měla říkat a jaká bych měla být. Až donedávna jsem byla v takovém tlaku. Přestala jsem vidět kým jsem. Poslouchala jsem názory lidí a snažila jsem se změnit,protože jsem si myslela že by mě ostatní takovou přijali. A já jsem si uvědomila že nevím jak být sama sebou. A všechno,co opravdu chci je,aby jste věděli že měníte svět. Nebudu měnit svět,to vy ho měníte a to je úžasné. Prosím,prosím,stačí když budete laskaví k sobě, a láska a inspirace lidí. Nejdůležitější je,že se učíme a budeme se i nadále učit od sebe navzájem. Prosím zůstaňte věrní sami sobě. Prosím zůstaňte kdo jste. A víme že si máme navzájem krýt záda? Každý z nás si má navzájem krýt záda? Lhala bych kdybych řekla že jsem se nikdy nesnažila být lepší tím co mám. Ale já jsem se to naučila od svých akcích. A na všechny ty věci co jsem udělala,jsem pyšná. Poučila jsem se ze svých chyb. Chci abyste věděli,že vím co to je...přijít na to jaké typy přátel máte. Ty kterými se obklopujete.
Takže chci jen říct,doufám, že můžu inspirovat každého z vás,a každý prostě jen věřte v sami sebe. Milovat a být milován. Děkuju vám,že můžu být na pódiu a toulat se s vámi a mluvit s vámi,protože to je ta nejkrásnější věc kterou děláte. Buďte na sebe pyšní. Tohle je skvělé. Mockrát vám děkuju za příležitost,abych sem přišla a sdílela svůj příběh s vámi"


Uff :D U některých slov je otazník,protože jsem si nebyla moc jistá. Jinak překládala jsem to se slovníkama a hlavně i s netem :D Takže budu strašně ráda,pokud by si to někdo přečetl,protože jsem to dělala celkem dlouho,takže jestli cokoliv z tohohle článku budete kopírovat tak uvěďte zdroj! :)

KOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

We Day California - March 26

27. března 2014 v 16:12 | jane |  Appearences 2014
Ahojtee :) Jsem tak ráda že jsem zase zpátky na blogu :D Já vím že jsem měla popřidávat ty novinky,ale ve škole jsme toho měla ještě víc než minule...no jinak Sel byla včera na We Day kde pronesla vážně skvělou řeč :) Video je na youtube,ale já to semka ještě budu překládat,takže s doplněním počítejte až tak o víkendu :) Dneska přidám jen tohle a později i tu přeloženou řeč :)
btw. Selena vypadala vážně nádherně a byla dokonale nalíčená <3 A samozřejmě -jak uvidíte ve fotkách- rozdávala samé úsměvy *_*
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image hostKOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

I'm sorry...I add a news tomorrow

24. března 2014 v 20:59 | jane
Chtěla bych se strašně omluvit za to že jsem tady teďka nebyla,ale učitelky nám dali dneska zabrat :/ Zítra tady už budu a snad konečně doplním všechny novinky,jinak PiggynQa:) tady teďka nebude,protože má něco s počítačem...Takže se vážně nezlobte,ale vážně jsem toho měla celkem dost :( Doufám že nemáte takový dny ve škole jako já :D :)


In Los Angeles with Kendall Jenner - March 21

22. března 2014 v 22:43 | jane |  Candids 2014
Sel si vyšla na nákupy s Kendall :) Obě byli nádherné...:) Božee Selena ty vlasy <3
btw. Zítra tady budu tak často jak jenom to půjde a doplním všechny novinky,které na blogu nemám včetně dnešního Instagramu :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


KOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

At Nine Zero One in Los Angeles - March 21

22. března 2014 v 22:34 | jane |  Candids 2014
Ahojtee :) Promiňte že jsem tady tak pozdě,ale odpoledne jsem musela pomáhat doma a tak mám čas až teďka :) Začala jsem se dívat na PLL a už jsem u 4 série :D Božee to je dokonalej seriál *-* (I s TVD:D)
btw. Selena byla vážně nádherná a ona do salónu krásy ani chodit nemusí <3
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


KOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

Selena´s Instagram - photo #366

21. března 2014 v 15:54 | jane |  Personal Photos


KOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)

Selena´s Instagram - photo #365

21. března 2014 v 15:53 | jane |  Personal Photos


KOPÍRUJTE SO ZDROJOM!!
Zapíšte sa do fanculubu unlimited-selenag!:)